Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní sezóna ukončena

4. 11. 2007

Sobota 27.10.2007 byla pro rybáře na Zlínsku poslední možností k návštěvě rybníka Výlanta ve Fryštáku, neboť tímto dnem jsme ukončili letní sezónu .                       

Dalo by se říci sezónu, která byla ve znamení dravců, jelikož se z vody rybníka podařilo po letech konečně ulovit sumce, krásnou štiku, ale také a to poslední lovný den krásného candáta (82 cm).                                                                               

Samozřejmě, že hlavní obsádku rybníka tvoří kapr, kterého se podařilo také ulovit pár krásných kusů a to nejen na závodech.V týdnu před posledním lovným dnem jsme do rybníka vysadili 150 ks kapra o průměrné váze 2.5 kg a minimálně to samé budeme opakovat ihned po rozpuštění ledu, tedy hned před zahájením další letní sezóny.

Tohle je však ještě poměrně dlouhá doba a nás čeká příprava na sezónu zimní, tedy pstruhovou. Ihned jakmile to počasí dovolí (dostatečná ledová vrstva), vysadíme do rybníka pstruha duhového.Nezbívá, než jen věřit, že letošní zima k nám bude přívětivější, než zima loňská a my se sejdeme " OPĚT NA DÍRKÁCH ". 

O zahájení zimní sezóny budeme včas informovat nejen na našich stránkách, ale také na  prodejnách rybářských potřeb ve Zlíně.                                                        

Závěrem zbívá poděkovat všem, kteří si na Náš rybník našli cestu ať už byli úspěšní či ne a doufat, že se v příštím roce budeme společně opět scházet v krásném prostředí rybníka Výlanta.          

J.H

Obrazek