Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhé noční rybářské závody na Výlantě 6.- 7.8. 2011

II. Noční rybářské závody na Výlantě

O víkendu ze soboty 6. na neděli 7. srpna 2011, jsme pro příznivce rybolovu připravili letos v pořadí druhé noční rybářské závody. Soutěžit se bude tradičně ve dvou kategoriích 

o nejdelší ulovenou kaprovitou rybu v cm 

- o nejvíce ulovených kaprovitých ryb na body ( kde 1 cm = 1 bod).

Vše začne opět páteční registrací závodníků, která proběhne od 18. 00 hodin v pátek 5.8.2011 v buňce u rybníka. Místa se tradičně nebudou losovat, ale  je možné si je zajistit teprve po zaplacení povolenky ( toto neplatí pro sponzory a partnery rybníka, pro které ovšem platí stejná cena povolenky jako pro všechny ostatní).

V sobotu 6.8.2011 bude registrace závodníků probíhat od 16.30 do 17.30 hodin. Poté dojde na tradiční rozmluvu před zahájením a objasnění pravidel ( která je pro všechny povinná) a na 18 hodinu je naplánováno zahájení závodu.  V jeho průběhu ( mezi 22. a 23. hodinou) bude  rozdělena tombola. Ukončení závodu je stanoveno na 8.00 hodinu v neděli 7.8.2011 a vyhlášení výsledků a rozdílení cen pak proběhne nejpozději do půl hodiny po ukončení závodu.

 Hlavní cenou je tentokráte echolot od firmy Kovin Fish,  dále je pro nejúspěšnější lovce připraveno oblíbené živé selátko a spousta dalších hodnotných cen od sponzorů a partnerů rybníka.

Připravena bude rovněž bohatá tombola a po celou dobu závodu také občerstvení v podobě dobrot  z grilu a udírny.

Poděkování patří všem, kteří se podílejí na zajištění cen do závodů i do tomboly, především pak firmám : Kovin Fish s.r.o. , Fishing Invest, Chytil , Gevak, Mitas  a všem ostatním.

 

dsc_0867.jpg

Vítězem prvních nočních závodů se stala Renata Jašková z Fryštáku

 

J.H.